Die Lehrer/innen
Esin Gamze Çalıcı

1985 yılında Tarsus'ta doğdum.Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı'ndan 2008 yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatıma Ankara'da başladım.Çeşitli eğitim kurumlarında Almanca Öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra ;2014 yılında Tarsus'a dönüş yaptım.2016'dan bu yana da Adana Gündoğdu Ortaokulu'nda çalışmaktayım.


Serap Öcal

1988 yıllında Almanyada doğdum.2012 yıllında Çukurova Üniversitesi Almanca Egitim Fakültessinden mezun oldum.1 yıl başka bir özel kurumda çalıştıktan sonra 2013 yılından bu yana Özel Gündoğdu Ortaokulunda Almanca Öğretmeni olarak çalışmaktayım.Elif Arslan Kolfal

1981 yılında Adana'da doğdum. 2008 yılında Çukurova Üniversitesi Almanca Öğretmenliğinden mezun oldum, 2006-2007 eğitim öğretim yıllarında Almanya'nın Augsburg şehrinde Augsburg Üniversitesinde Erasmus öğrencisi olarak okudum, ardından geri döndükten sonra 2008 yılıda da Dicle Üniversitesinden de İngilizce Öğretmenliği sertifikası almaya hak kazandım. Hem üniversite yıllarında hem de mezun olduktan sonra eğitim alanında bir çok seminere katıldım. 2008 yılında mezun olduğumdan itibaren çeşitli etüt merkezleri, dil okulları ve özel okullarda hem İngilizce hem de Almanca öğretmeni olarak görev aldım, evli ve bir erkek çocuk annesiyim. Gündoğdu ailesine ise bu sene katılmış bulunuyorum.


Bahtiyar Memili

Mein Name ist Bahtiyar Tuközoğlu Memili. Ich bin am 30. September 1975 in Deutschland geboren. Ich bin in Deutschland zur Schule gegangen. Ich habe in der Türkei an der Çukurova Universität an der Erziehungsfakultät, Abteilung Deutschlehrer studiert.
Ich bin seit 18 Jahren Deutschlehrerin und arbeite seit 2011 in AGK.
Ich reise, leşe Bücher und gehe gern ins Theater und ins Kino. Ich bin verheiratet und habe drei Kinder.
Gizem Beycan

Ich heiße Gizem Beycan. Ich bin am 01. Januar 1990 in der Türkei geboren. Ich bin in der Türkei zur
Schule gegangen. Ich habe in der Türkei an der Ankara Universität an der Literaturfakultät, Abteilung
Deutsche Sprache und Literatur studiert. Ich bin seit 3 Jahren Deutschlehrerin und arbeite seit 2016 in
AGK. Ich reise, lese Bücher und gehe gern ins Theater und ins Kino.
Esra Çakatay

1984 yılında Almanyanın Kaufbeuren şehrinde doğdum. Ilk ve Ortaöğrenimimi Almanya'da tamamlayıp Adana'ya dönüş yaptım. Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olup, Girne Amerikan Üniversitesinden de Pedagojik Formasyon Eğitimi aldım. Çalışma hayatıma Ankarada başladım. 4 yıldır da Adana Gündoğdu Okulları'nda Almanca Öğretmenliği yapmaktayım.

 ARİFE KAYA

1985 Hamburg / Almanya'da doğdum. İlkokul eğitimimi Almanyada aldıktan sonra geriye kalan eğitimimi Liseye kadar Adana'da tamamladım. 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Almanca Öğretmenliğini bitirdikten sonra farklı kurumlarda çalıştım. Gündoğdu ailesine 2016 yılında katıldım. Amacım ise almancayı eğlenceli bir şekilde öğretmek ve yabancı dili sevdirmek.

DİLEK AK

Çağ Koleji'nden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünü bitirdim. Daha sonra Ankara Gazi Üniversitesi'nden İngilizce Öğretmenliği Sertifikasını aldım. Meslekte 9. yılım. Gündoğdu ailesine katılmaktan gurur ve mutluluk duymaktayım. Amacım: Atatürk’ün ışığında ve bir eğitimci çocuğu olmanın da katkısıyla görevimi her şeyin üstünde tutmak. Bütün içtenliğimle meslek ve çocuk sevgimi çalışkanlığımla birleştirerek, kurumumun ve öğrencilerimin gücüne güç katmaya çalışmak. Sevgi, saygı, özveri, güleryüzlü ve hoşgörülü olmak…

Yağmur Tuğçe Mezarcı

1990 yılı Adana/Seyhan doğumluyum.Lise eğitimimin başlarında yabancı dil öğretmeni olmaya karar vermemle birlikte lisede yabancı dil bölümünü seçtim ve ingilizce dil bölümünden mezun oldum.Anadolu üniversitesi Eğitim fakültesi Almanca Bölümünden 2015 yılında mezun oldum.Üniversite eğitimim sırasında branşım ile ilgili bir çok etkinliğe,seminere katılmamla birlikte Eskişehir Halk eğitim merkezlerinde bir süre gönüllü öğretmenlik yaptım.Mezun olduğum yıl Gündoğdu ailesine Almanca öğretmeni olarak katıldım ve hala Gündoğdu okulları bünyesinde görevime devam etmekteyim.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen